.

2017 лято тънък разрез дантела няма стоманени пръстени момичета сутиен малка качулка регулиране на бельо студенти и ученици Безплатна доставка

2017 лято тънък разрез дантела няма стоманени пръстени момичета сутиен малка качулка регулиране на бельо студенти и ученици Безплатна доставка

BGN 14.67

Сума
Налично за поръчка


1) да ја прифатиме liqpay, western union, tt. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. Испорака низ целиот свет. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Налози се обработуваат навремено плаќање по верификација. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и за повикување само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и не вклучувајќи ги и викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следи пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Испорака мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO #. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на стоката во оригиналната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од . Или, можете да одберете да го замените. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12-месечен производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени истечен гаранција. Вие се согласувате, сите од горенаведените политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
А, Б
Размер На Ленти:
32, 34, 36, 38
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
Стил Сутиен:
Безшевни, Повдигащ
Тип На Каишка За Ръка:
Трансформируемые колани, регулируеми колани за
търговска марка:
цзячживэй
Стил:
Стил Лолита
Форма На Чаши:
Три Четвърти(3/4 Чаша)
Тип На Затваряне:
Три кука и очите, задната част на Закопчалката
Украса:
Дантела
Материал:
Ликра, Памук
Вид На Помощта:
тел свободен
Номер На Модела:
604#
Вид На Модела:
С щампи