.

Sexy Women Lingerie Front Closure Дантела Push Up, Безшевни Сутиени Чашки Ново Дамско Бельо Сутиени

Sexy Women Lingerie Front Closure Дантела Push Up, Безшевни Сутиени Чашки Ново Дамско Бельо Сутиени

5.76
BGN 5.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Жените Секојдневен Пред Затворање Чипка Им Помогнам На Поместена Underwire Градник Големина Долна Облека Шест Бои
100% сосема нов и висок квалитет
Specifcs :
Боја : Кожа, Црна, Сина, Портокалова, Црвена, Бела
Материјал : 85% Најлон
Градник Стил : Push-Up Градници
Рака Тип : Прилагоди-ремени, Конвертибилна Ремени
Куп Облик : 3/4 Чаша
Чаша Големина : Б
Градите Големина : 70,75,80 (Бенд големина : 32.34.36)
Затворање Тип : Пред Затворање
Шаблон Тип : Цврсти
Жица : Underwire
Ве молиме чешкиот јазик детали големина од следната табела.
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакет се вклучени : 1 buc на Жените Градник

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
70B, 75B, 80B
Стил Сутиен:
вдигам
Материал:
Найлон, Полиестер
Форма На Чаши:
Три Четвърти(3/4 Чаша)
Тип На Каишка За Ръка:
Трансформируемые колани, регулируеми колани за
Вид На Помощта:
Чашки
Украса:
Бутон
Тип На Затваряне:
Предна Закопчалка
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Ежедневен
Номер На Модела:
Дамски Сутиени
Тип Елемент:
Сутиен И Кратко Комплекти
Пол:
Жени