.

2018 Жени повдигащ Сутиен отрегулированные ремъци мек топ жилетка бельо удобен Виброзащитный сутиен жени фитнес-сутиен

2018 Жени повдигащ Сутиен отрегулированные ремъци мек топ жилетка бельо удобен Виброзащитный сутиен жени фитнес-сутиен

7.92
BGN 6.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


2018 Жените Push Up Градник Прилагоди ремени Поместена Топ Вест долна облека Градник Удобно Shakeproof Градник Жените Фитнес долна облека
Специфики :
Материјал : Памук + Spandex + Најлон
Бои : Црна/Сина/Виолетова/Вино Црвено
Спорт : Велосипедизам/Кампување/Отворено/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренингот/Јога
Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Подлога : Поместена
Големини Под Биста Биста Одговара За
S 64-68cm/25.19"-26.77" 68-74cm/26.77"-29.13" 70 BCD 75 B
М 69-74cm/27.16"-29.13" 75-79cm/29.52"-31.10" 75 BCD 80 B
L 75-80см/29.52"-31.49" 80-85cm/31.49"-33.46" 80 BCD 85 B
Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Градник ( Вклучени Само Градник)
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
'

Всичко за продукта

Размер На Ленти:
fit 70BCD 75B, fit 75BCD 80B, fit 80BCD 85B
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
Материал:
Найлон, Памук, Ликра
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
WEIXINBUY
Форма На Чаши:
Три Четвърти(3/4 Чаша)
Вид На Помощта:
тел свободен
Стил:
Ежедневен
Украса:
Няма
Тип На Затваряне:
Задно Затваряне
Стил Сутиен:
вдигам
Тип На Каишка За Ръка:
Трансформируемые Колани
Номер На Модела:
Спортен сутиен
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ малко, вземете си в размер на повече от обичайното
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.11kg (0.24lb.)
Размер На Опаковката:
20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)