.

Секси Корсет С Поли Скулптурата На Тялото Корсет Грижи Гърдите, Талията Секси Корсет От Дантела Продукти За Отслабване Дамски Колани Корсети

Секси Корсет С Поли Скулптурата На Тялото Корсет Грижи Гърдите, Талията Секси Корсет От Дантела Продукти За Отслабване Дамски Колани Корсети

61.10
BGN 34.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Телото Shaper Фустан Танц Претстави Половината Рака На Вредноста Корсет Minceur Amincissant Жартиера Тело Shaper Половината Тренер Корсет
Секси Корсет Со Здолништа Тело Sculpting Corselet Нега На Градите, Половината Секси Корсет Чипка Слабеење Производи Жените Girdles Корсети
Нашите Производи Детали Покажува
Пол : Женска Overbust Корсети
Предмет Тип : Bustiers & Корсети
Декорација : Кожа Корсети/Overbust Корсети
Материјал : Полиестер,Spandex,Полиестер Мешавини
Големина : S,M,L,XL,XXL
Бренд име : Liber Liberty
Боја : Црвена
Материјал : Памук & Полиестер & Spandex
Пакет содржи : 1 X Корсет + 1 x Здолниште
Изберете точни димензии со соодветни "одговараат на вашиот половината".
Не те :
1.Димензии главно врз основа на половината. Изберете правилна големина одговара на "Одговараат на Вашиот Половината". "Одговараат на Вашиот Половината"=вашиот вистински половината . "Половината"= облека повеќето влечат тесни половината. Облеката' половината би 7-12cm помали од вашиот actural половината. На корсети се прилагодливи.
2. Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
3.Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење.
4.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас.
На корсети се прилагодливи и имаат добра флексибилност.
Тоа може да пристигнувањето со многу добар квалитет да го обликуваат своето тело !
Висок квалитет shapers ќе направи да се чувствувате меки и удобни за носење!
Стереотипи, телото shaper,висок квалитет на корсет е вашиот најдобар изберете!
Може да се користи секојдневно дома, на работа, w edding ви помогне да се задржи слабеење.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Перење совети : Рачно миење температурата на водата под 30 степени . Не се фаќа тешко, се забранува белење и пеглање, висат сува, се забранува белење .
КАКО ДА СЕ НОСАТ?
Како да се цел ?
1.Изберете вкупната големина и боја.
2.Пополнете ги купите пакет количество -1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да плати.
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ако не't receive објектот по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
3.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Гаранција :
1.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
2.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5~ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ќе сакате да имате среќен Ден!

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
търговска марка:
Либерализмът
Материал:
Ликра, Полиестер
Стил:
Секси
Украса:
Дантела
Състав На Материала:
Ликра
Вид На Модела:
Цвете
Номер На Модела:
Дамски секси корсет AYS074
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети
Пол:
Жените Шейперы / Shaperwear
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети/Корсети Overbust
Размер:
S,M ,L ,XL, XXL Plus Size Corset
Цвят:
Червен,Черен, Зелен Корсет
Качество:
Висококачествени Корсети За Тренировка На Талията
Случай:
Всеки Ден, Парти, Клуб,Сватба
Цена На Едро :
да вземат
Корсети Overbust:
Бельо, Корсети/Тримери На Талията
Тип:
Дишаща Корсет/Корсети Overbust
Стил:
Тренировка на талията, фитнес,отслабване на талията Cincher