.

Жените Секси Корсет Без Презрамки И Дантела На Флорални Коригиращо Бельо Бюстие Бельо

Жените Секси Корсет Без Презрамки И Дантела На Флорални Коригиращо Бельо Бюстие Бельо

16.03
BGN 12.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


11015 нов производ
Спецификации :
Моден чипка слаби корсет за жените.
Направени од високо квалитетен материјал, тоа им помага да се изгради вашиот секси тело.
Тип : Корсет
Пол : Жените
Облека За Нега : Рака Мие
Големина Тип : Редовна
Материјал : Полиестер
Карактеристики : Тело Shaper, Strapless, Hourglass Корсет, Секси
Големина Детали
[Нашите Големина S] Биста : 80см - 85cm/31.50" - 33.47", Половината : 60cm - 65cm/23.62" - 25.59" (Прибл.)
[Нашите Големина M] Биста : 85cm - 90cm/33.47" - 35.43", Половината : 65cm - 70cm/25.59" - 27.56" (Прибл.)
[Нашите Големина L] Биста : 90cm - 95cm/35.43" - 37.40", Половината : 70cm - 75см/27.56" - 29.52" (Прибл.)
[Нашите Големина XL] Биста : 95cm - 100cm/37.40" - 39.37", Половината : 75см - 80см/33.07" - 35.43" (Прибл.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
1 x Корсет

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
SANWOOD
Материал:
Polyester
Стил:
Секси
Украса:
Няма
Състав На Материала:
Polyester
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
8812579
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети