.

Ново Лятно Модален Секси Бельо Преден Напречен Колан Мек Растениеводческий Топ Плътен Силует Кухи Бял Черен Сутиен

Ново Лятно Модален Секси Бельо Преден Напречен Колан Мек Растениеводческий Топ Плътен Силует Кухи Бял Черен Сутиен

3.36
BGN 3.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Материјал : 80%Модални
Бои : 2 Бои
Модел : Цврсти
Пакување Вклучуваат : 1 Pc X Жените Градник
Под биста 56cm/22.04"-76cm/29.92"
Забелешки :
1inch=2.54 см
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Тип Елемент:
Тениски И Потници
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Модален
Номер На Модела:
Танкове
Украса:
Няма
търговска марка:
ойонинос
Epacket dropshipping:
Поддръжка