.

Idealway Beach Summer White Colorful Stone Silver Metal Body Chain Секси Big Flower Women Body Бикини, Сутиен Бижутата

Idealway Beach Summer White Colorful Stone Silver Metal Body Chain Секси Big Flower Women Body Бикини, Сутиен Бижутата

22.83
BGN 18.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка, Средниот Исток, Африка
Мешани цел
Ако сакате направи mixe d цел ,ве молиме да се стави сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на еден момент!
КОЛИЧИНА : 1pc ;
Боја : 2 бои ,бела, шарени, како на сликата шоу;
Материјал : алуминиумски, тиркизна;
Големина : вкупната должина на синџирот на 140cm, додадете 5cm прилагодливи, tassel е за 39cm;
Тежина : околу 127g/pc ;
Пакет : пп торба,бесплатно;
Ние Брод на Светот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена.
2. Бесплатен превозот е користење на Кина пост Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,тоа треба да додадете превозот надомест
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-5
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
5.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата
Гаранција и Гаранција :
Една година гаранција ! 30 дена за враќање на пари! Купи со доверба!
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Бижута За Тяло:
Верига Корема
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
N-6374-2
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
търговска марка:
идеалният път
Форма:
цвете геометричен
Цвят:
Сребро
Стил:
мода, уникален, ретро реколта ,сладък, елегантен ,прост, етнически
Пол:
жени, момичета, дами, бохеми, жена, новобрачная
Място на произход на стоките:
Чже Цзян, верига, (континент )
случай на верига от тялото на слона :
сватба, парти ,годеж, подарък за рожден ден
Верига На Тялото:
Секси, модерен, стилен, уникален, модерен
секси корем верига:
летни декорации за тяло
цветя верига на корема:
танцови талията верига