.

50 мм, класическия златен метален тон светлина Crystal кристали паяк грешка брошка игла за жени и мъже палто

50 мм, класическия златен метален тон светлина Crystal кристали паяк грешка брошка игла за жени и мъже палто

BGN 478.40

Сума
Налично за поръчка

Класичен Злато Метал Тон Светлина Топаз Кристал Rhinestones Spider Бубачки Brooch Игли за Жените & Мажите Палто Мода Брошеви Опис на Производот : 1) Материјали : кристал, кристал, цинк легура 2) Големина : 50mm 3) Камен квалитет : Светкавиот Кристал 4) Позлата боја : Антички злато 5) Повод : Годишнина, забава, Свадба Подарок, Ангажман.. 6) Пакување : 1 парче во една opp вреќа 7) Многу количина : 100pcs/многу. Повеќе многу цел, повеќе конкурентни цени ќе може да се добие. Брошеви Апликации : Пратката : А Превозот Адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот профил адреса, ве молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна. Б. на Превозот Термин - Ние ќе брод вашата нарачка заедно преку DHL за бесплатен превозот. В. Време во транзит - За DHL, тоа обично трае околу 3-7 работни денови за да се дојде повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Pls waitting трпеливо. D. Ако не можете да добиете пакетот рок од 15 дена, ве молиме љубезно ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на пакет за вас. Ви благодариме. Повратни информации : Вашето мислење е навистина важно за нас. -Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме. -Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме! Политика на враќање&Процес : А. Ако не сте задоволни со добиените стоки, за кои било причини, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Б. ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. В. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот ID. D. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. E. Врати пратката товарни треба да се плати од страна на Купувачот. Контакт со Нас на : Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Масажа ќе бидат одговорени во рок од 12-24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Фабрика Цена & Висок Квалитет Jotome Продавница Веб-страница : https : //www..com/store/323338

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Материал:
Планински кристал
Номер На Модела:
RB007ZXJ
търговска марка:
джотомэ
Тип На Метали:
Цинк Сплав
is_customized:
Yes
Формамодел:
Домашни любимци
Тип Брошки:
Брошки
Пол:
Унисекс
Материал:
Кристали, Емайл, Цинк Сплав
Централен Камък:
Кристал, Кристал
вътрешен цвят:
антично злато
Стил:
Модерен
Пол:
Унисекс, мъжки, детски, дамски
Случай:
Подарък, Парти, Сватба, Годишнина, Улавяне
Вид На Продукта:
Брошки, жени за брошки, игли за брошки ръчна изработка
направени по поръчка:
да вземат
Глоба или мода:
Модни модели