.

20 бр / опаковане. Антични сребърни риби колие PendantJewelry аксесоари

20 бр / опаковане. Антични сребърни риби колие PendantJewelry аксесоари

BGN 5.25

Сума
Налично за поръчка

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $9. 2.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . 3.Ако вашата цел износ повеќе од $180 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Опис
Состојба : Нова
Материјал : Алуминиумски
Облик : риба
Количина : 20 ПАРЧИЊА/многу
Боја : антички сребрен
Големина : 26*23mm
Тежина : 2,4 g/pc
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
търговска марка:
Салавенди
Номер На Модела:
AC4622
Тип На Окачването:
Животни
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Сплав
Цвят:
античен сребърен
Размер:
26*23MM
Тегло:
2.4g/pc