.

Сладък Дубай зелено и бежово колие колие микс огърлица, гривна, обеци африкански нигерийски сватбени мъниста за бижута, комплекти за жени

Сладък Дубай зелено и бежово колие колие микс огърлица, гривна, обеци африкански нигерийски сватбени мъниста за бижута, комплекти за жени

47.98
BGN 38.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Симпатична Дубаи Зелена И Беж Ѓердан Ѓердан Микс Ѓердан Хривнија earring Африкански Нигериската Свадба Монистра, накит Сетови За Жени
Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1.Сите Предмети Ќе Бидат Испратени Надвор Од Стандардните Методи . Ако Било Други Превозот Методи Што Треба , Pls Контактирајте Со Нас Во Времето .
2.Таму Може да Биде 1-2 Бизнис Задоцнување Кое е Надвор од Нашата Способност . Ве молиме да Ни Даде Разбирање . Ви благодариме : )
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци / Гривна
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Огърлици Обеци Гривни
Пол:
Жени
Материал:
Crystal
търговска марка:
Бижута DUDo
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
N0903
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
медна сплав
Случай:
Сватба
Материал:
Кристали, медни сплави, chalcedony
Случайност:
Юбилей, парти, годеж , сватба
Дизайн:
Горещи Дамска Мода Сватбени Комплекти, Сватбени Декорации
Състояние:
100% чисто нов
3шт комплекти:
Колие, Обеци, Гривна
Качество:
Най-високо качество
Размер мъниста:
6мм
Цвят:
изложба на изображения
Индивидуално:
ДА
Тип На Метали:
Позлатените Покритие