.

20 бр/лот злато на тон на емайла-едностранно малки часовници сплав висулки, висулки, мода бижута търсене изискани бижута производство за колиета

20 бр/лот злато на тон на емайла-едностранно малки часовници сплав висулки, висулки, мода бижута търсене изискани бижута производство за колиета

8.48
BGN 5.00 -41 %

Сума
Налично за поръчка


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Шарм
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Pendant За Патент Повлекува,
Клучни Синџири, Виси Уметност, рачно изработени Занаетчиски итн
Точка Законик : 50960 Боја : Golg+Бела Материјал : Цинк Легура Големина : 17*14*1mm 1mm=0.039 инчен Тежина за една многу : 30g Количина : 20pcs/многу

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Грейс Анджи
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Номер На Модела:
50960*2
Тип На Окачването:
гадания
Размер:
17*14*1mm
Брой:
20pcs
Цвят:
Злато+Бял Цвят
Характеристики На Продукта:
Професия Ръчно Изработени Колекция, Производство На Бижута