.

Горещи продажба Паун блестят планински кристал брошка лигавник елегантни брошки кристал стъкло мъниста flower за жени, 47*59 мм

Горещи продажба Паун блестят планински кристал брошка лигавник елегантни брошки кристал стъкло мъниста flower за жени, 47*59 мм

9.58
BGN 8.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Всичко за продукта

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Брошки
Пол:
Жени
Стил:
Романтика
Тип Брошки:
Брошки
Материал:
Crystal
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
В1-0131
търговска марка:
ЮКАЙХУА