.

Направи си сам бижута и аксесоари от 50 бр./лот сплав капка масло златен тон карикатура цветя форма висулки са подходящи обеци / колие с висулка

Направи си сам бижута и аксесоари от 50 бр./лот сплав капка масло златен тон карикатура цветя форма висулки са подходящи обеци / колие с висулка

27.18
BGN 24.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Welcom до нашата продавница.
Спецификации :
Големина : 12*18mm. Материјал : Алуминиумски,Кристал. Количина : 50 компјутери Производ wieght : 650g
Боја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Всичко за продукта

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Гадания
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип На Окачването:
Цветя
Номер На Модела:
Цветя талисмани
Брой:
50шт / чанта
Размер:
12*18mm
Конвертиране На Мерки:
1 мм@
Цвят:
случайно смесване
Тип Аксесоар:
Подходящ направи си САМ гривна, огърлица, обеци и така нататък
is_customized:
Yes