.

12 бр./лот нов Avenage Wonder Woman Super Hero ключодържател изявление бижута, ключодържател пръстен за подарък за Деня на майката HSIC10399

12 бр./лот нов Avenage Wonder Woman Super Hero ключодържател изявление бижута, ключодържател пръстен за подарък за Деня на майката HSIC10399

BGN 37.09

Сума
Налично за поръчка


6pcs/многу се Чудат Avenage Прашувам Жена DC Супер Херој Keychain Изјава Накит Копче Синџир Прстен за Мајка Ден Подарок HSIC10399 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 5*5cm Тежина : 30 g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs(Како слика show) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и Конверзија на : 1mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm ATT : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1pcs x keychain
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка. Драг пријател, Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел. Но, ние препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк :

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
HSIC10399
Пол:
Жени
Функция:
Напомняне За Съобщение, Тракер Сън, Тракер, Настроението, Тракер Период, Фитнес-Тракер
Цвят на метала:
посеребренное покритие
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
mountreya
Материал:
Метални
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Пол:
На приятелката / жена / майка / баща / мъжки / унисекс
Подходящ За:
Млада и зряла жена и двете
Основният Материал За Бижута:
Сплав
Размер:
5*5 см
Тегло:
30 г
Случай:
Сватба / Годеж / Юбилей / Оферта / Парти / Подарък
Подарък за:
На приятелката / жена / майка / баща / мъжки / унисекс