.

Изискан Красив Не Пиърсинг Разделяне Пръстен Bling Кубичен Циркон Фалшиви Прегради Профилни Фалшив Пиърсинг На Носа, Пиърсинг Пръстен Бижута

Изискан Красив Не Пиърсинг Разделяне Пръстен Bling Кубичен Циркон Фалшиви Прегради Профилни Фалшив Пиърсинг На Носа, Пиърсинг Пръстен Бижута

6.21
BGN 4.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка


Исклучителна Убава Не Пирсинг Септумот Bling Ring Кубни Циркон Лажни Септумот Clicker Пирсинг Лажни Носот Пирсинг Прстен Накит
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Наредби
. Бесплатен превозот ( Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ) ,надвор од кина можете да добиете со проверка НЕ и проверка на информации.
Ве молиме да знаат, ако треба сите проверка на информации, ние ви препорачуваме да изберете(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)или други превозот начин, тогаш можете да ги добиете сите проверка на информации.но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест
Нарачки>10 Бесплатен превозот( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ), постои следење на број и проверка на информации
Нарачки>200 Слободни изразат DHL,UPS-от,Fedex . Ако сакате да знаете повеќе,ве молиме контактирајте со нас.
Уживање во вашата шопинг на интернет и забавувајте се
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема нов никогаш не носи Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 1.2*8мм дебелината : 16g камен облик : тркалезна камен : кубни циркон Површината технологија : со рака Боја : челик Повод : Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како една прекрасна колекција. Спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Ќе добиете 1pc pls бидете сигурни дека мерач и големина се точни за вас пред да направи плаќање Забелешка : Оваа ставка е предаден од страна на Кина обичните пост , тоа не може да се добие на следење на информации на интернет. Ако сакате да знаете на следење на информациите во секое време, можете да изберете друг пост начин ,но треба да го плати превозот.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени Носа И Шипове
Материал:
Кубичен Цирконий
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
пробиване на стени
търговска марка:
ZS
Тип Бижута:
украса за носната преграда
Случай:
Парти,Сватба,Рожден Ден, Юбилей,Подарък,Ежедневно Носене
Произход:
Гуандун, Китай (континентален )
is_customized:
Yes
Цвят:
Стомана
Пакет:
торба opp + шампанско обвивка
Начин на доставка:
Въздушна поща стълб на кит или на e-пакет
Дизайн:
профилни
Калибър:
16 грама
Вътрешен Диаметър:
8мм