.

8-9 мм лилаво Akoya култивирани перли колие+обеци 18

8-9 мм лилаво Akoya култивирани перли колие+обеци 18

21.58
BGN 17.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


превозот
Превозот ,не кутија,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),12-25 Working дена да пристигнат. EMS е исто така на располагање. Тоа ќе трае 5-10 работни дена, но друга цена . ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го ревидира фактурата откако ќе победи на тоа.
Answer : ___________________________ Note :
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме контактирајте ме прво, јас ќе ви дадам задоволителен одговор.
Повратни информации политика :
ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ме пет sart повратни информации,ја вашата повратна информација е многу важна за нас.ако имате било какви прашања со нашите предмети,ве молиме контактирајте со нас прв и дај ми малку време да се реши прашањето.Јас сум добра продавачот,се надевам дека ќе имаат expleasant искуство во нашата продавница.
Прикажи ги моите други предмети

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Стил:
Класически
Номер На Модела:
mm
Формамодел:
Кръг
Материал:
перлата на
Пол:
Жени, Момичета
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци
Тип На Метали:
Сребро
Включено Допълнително Описание На Продукта:
1-3
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Състояние:
НОВО
Цвят:
Лилаво
MPN:
не се прилага
UPC:
не се прилага