.

Творчески Планински Кристал Дядо Коледа Висулка Ключодържател Пръстен На Притежателя На Мода Кола Ключодържател Ключодържател Дамски Бижута Коледен Подарък R211

Творчески Планински Кристал Дядо Коледа Висулка Ключодържател Пръстен На Притежателя На Мода Кола Ключодържател Ключодържател Дамски Бижута Коледен Подарък R211

6.05
BGN 5.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка

Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant Големина : 5*4.2 cm Вкупна должина : 12cm Тежина : 47.8 g

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Планински кристал
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Фигура
Цвят на метала:
Злато-цвят
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
R211
Съвместимост:
ключодържател
Функция:
ключодържател
Размер:
5*4,2 см