.

Нов Стил На Високо Качество Crystal Бижута Мед Освети Колие И Обици Чисто Злато Цвета На Бижутата За Жени

Нов Стил На Високо Качество Crystal Бижута Мед Освети Колие И Обици Чисто Злато Цвета На Бижутата За Жени

BGN 9.28

Сума
Налично за поръчка


Нов Стил Висок Квалитет Кристално Накит Сетови Бакар Hallow Ѓердан И Earring Чисто Злато Боја Мода Накит За Жените
Должина на ѓердан 45СМ Должина на earring 7 CM
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"

Всичко за продукта

Цвят на метала:
Цвят На Чисто Злато
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
00897
търговска марка:
ESPECIOSUS
Включено Допълнително Описание На Продукта:
1 Обици и колие 1
Стил:
Модерен
Формамодел:
Капка Вода
Пол:
Жени
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци
Тип На Метали:
Мед