.

TREAZY Vintage Шампанско Кристал Brooch Flower Drop Кристал брошки и игли за жени значка на ревера на жени бижута и аксесоари

TREAZY Vintage Шампанско Кристал Brooch Flower Drop Кристал брошки и игли за жени значка на ревера на жени бижута и аксесоари

6.38
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : цинк Легура,Кристално Кристал
Обложено : Гроздобер Злато Позлатен
Големина : 7.8 cm*5cm
Подарок за : Булчински/Деверуша/Божиќ/Нова Година
occassion : Свадба/Партија Матурска/Роденден/Aniversary/Други
Накит Вид : Мода Накит Брошеви Иглички
Овој Накит договор со животната средина барања, водење и никел слободни, алергија бесплатно, едноставно колокација, блескавата и проѕирен се ослободи од циркони, покажуваат жените домот и нежни.
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
0134P01
търговска марка:
ТРЕАЗИ
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Капка Вода
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Тип Брошки:
Брошки
Брошка ЛПС:
7.8 cm (H)*5cm (W)
стил бижута:
модни бижута брошки
Брошки Повод:
коледен подарък за сватбени покани и т.н.
Стил:
Романтика
Тип Брошки:
Игли За Брошки
Тип На Метали:
Позлатените Покритие