.

Ajojewel модни аксесоари сребристо-цветни бижута най-високата степен на множество музикални инструменти игли и брошки за жени и мъже

Ajojewel модни аксесоари сребристо-цветни бижута най-високата степен на множество музикални инструменти игли и брошки за жени и мъже

7.98
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Име : Ajojewel Модни Додатоци Сребрена боја Накит Врвот Одделение Мулти Музички Инструменти и Игли И Брошеви За Жени И Мажи
Материјал : Алуминиумски + Кристал + Стакло + Сребрена боја
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
AJOBR03
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
Ajojewel
Тип Брошки:
Брошки
Пол:
Унисекс
Формамодел:
инструмент
Размер На Арфа:
40*22cm
размер на цигулка:
40*8см
размер на китарата:
40*12 сантиметра
Размер На Тромбона :
42*15 см
Размер Рожка :
38*45см
Тегло:
15g
Тип Брошки:
Игли За Брошки