.

1 бр. високо качество на гърне лист зелена мода обеци 316L неръждаема стомана промишлен пиърсинг барабани хрущял козелок бижута за тяло

1 бр. високо качество на гърне лист зелена мода обеци 316L неръждаема стомана промишлен пиърсинг барабани хрущял козелок бижута за тяло

8.00
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

Опис
Име : 1pcs Врвен Квалитет тенџере лист зелена Мода Earring 316 L не 'Рѓосувачки Челик Индустриски Пирсинг Barbell' Рскавица Tragus Тело Накит
Бар должина : околу 38mm Бар дијаметар : за 1.6 mm (14 Мерач) Материјал : 316 L хируршки челик Точка Законик : DLRG60000955 Тежина : 4 G Количина : 1 парче Боја : лас слика Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x Индустриски barbell Производ слика
Компанија
Duolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.
Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис. Ние секогаш се придржуваат до principls на "прв клиент, искрена служба" како нашиот успешен напредок марка.
Вашиот ODM & OEM наредби се топло добредојдени тука, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена за взаемна корист и да се воспостави долго бизнис
ПРАШАЊА и одговори П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими ?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа. Испорака пати потреби околу 15-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и околу 3-5 работни дена страна на курирската служба DHL.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема Проблем. Откако ќе го поставите цел, ве молиме кажете ни ја вашата e-mail адреса и ние ќе го испратите слики без жиг за вас од страна на e-mail наскоро.
П : Може ли да се меша дизајни ?
A : Да,секако. Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.You би можеле да остави порака за боја на барање, кога ќе го поставите цел.
П : Производи може да се направи тоа?
A : Да, ние имаме свои фабрика и дизајн тим, онолку колку што ќе обезбеди примероци или слики, димензии и материјали.Ви благодариме за вашето време. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ако сте го купиле стока од повеќе од 200 долари, што ќе обезбеди слободни DHL превозот feeback

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Стил:
Пънк
Вид На Бижута За Тяло:
Бижута Штепсельной Вилици & Тунела
търговска марка:
SARIKIM
Номер На Модела:
DLRG60000955
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
видове бижута:
Duolai бижута
Цвят:
Злато
Материал:
Хирургична стомана 316l
Размер:
1.6*38mm
Тегло:
4G
Пол:
Жените Дама Момиче
Име:
индустриална барабани
Тип Елемент:
бижута за пиърсинг на тялото
Вид На Бижута За Тяло:
Бижута Штепсельной Вилици & Тунела
Състояние:
НОВО