.

2017 нов висулка характер на шрифт със златен подчертае вашата индивидуалност ретро стил за вашите бижута 5 бр. / лот ZA1405

2017 нов висулка характер на шрифт със златен подчертае вашата индивидуалност ретро стил за вашите бижута 5 бр. / лот ZA1405

13.23
BGN 8.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Опис на стока
Материјал : Алуминиумски
Мушка големина (приближно) : 42mm
Тежина(приближно) : 21.8 g за едно парче
Пакување : 5 парчиња/торба
За колку парчиња сакате да се купи : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се купи повеќе.
1. За сад купувачи, ние ќе ја испрати својата стока со e Packet ако вашата нарачка над $5. Нормално e Packet трае околу 7~15 дена на пат.
2. За Канада купувачи, ние ќе ја испрати својата стока со e Packet ако вашата нарачка над $20. Нормално дека се потребни околу 7~15 дена на пат.
3. За руската Федерација, Украина купувачите, ние ќе ја испрати својата стока со e Packet или ако вашата нарачка над $7. Нормално дека се потребни околу 7~15 дена на пат.
4. За велика БРИТАНИЈА купувачи, ние ќе ја испрати својата стока од Кралската Пошта Економијата, нормално тоа трае околу 10~20 дена на пат.
5. За шпански купувачот, ние ќе ги испрати вашите нарачки од страна на Correos Економијата, нормално тоа трае околу 10-20 дена на пат.
6. За Други Земјата купувачи, ние ќе брод надвор вашата нарачка од воздух mail. Нормално трае 15~45 дена да се Европа и НАС, и 30~60 дена во други земји, 60~90 дена да Бразил.
7. За сад, Австралија, Јапонија, Јужна Кореја, Сингапур, Мексико купувачи, ние ќе брод од вашите нарачки од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/ТНТ/DHL/ФЕДЕКС ако вашата нарачка над $88.

Стоката Се Покаже Случај

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Тип На Окачването:
Азбука, Дати И Цифри
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
Сексемара
Номер На Модела:
ZA1405
Материал:
Сплав