.

2017 нов стил 30 бр./лот ръчно изработени изгорени розови цветя форма на мода полиестер цветни детски шапки направи си Сам украса за коса

2017 нов стил 30 бр./лот ръчно изработени изгорени розови цветя форма на мода полиестер цветни детски шапки направи си Сам украса за коса

31.98
BGN 28.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Welcom до нашата продавница.
Спецификации :
Цвет големина : 30мм(за) рачно изработени, и најмала грешка
Производ wieght : 600g
Материјал : полиестер,.
Боја : како слики,Случаен микс (Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака)
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Стил:
Модерен
Тип:
Превръзка на главата
търговска марка:
Сексемара
Тип На Метали:
Няма
Номер На Модела:
H125
Материал:
Polyester
Цвят :
случайна смес
Размер на цветето:
30мм
Количество :
30 бр. / лот
Воспользуйся:
Направи си САМ лента за глава / обувки / дрехи, бижута материал
is_customized:
Yes
Материал:
Polyester