.

Starbeauty 2 бр звездообразные носни халки фалшив нос шипове черен пръстен на носа, пиърсинг на жени кука Пиърсинг бижута за тяло 0. 8x7. 5mm

Starbeauty 2 бр звездообразные носни халки фалшив нос шипове черен пръстен на носа, пиърсинг на жени кука Пиърсинг бижута за тяло 0. 8x7. 5mm

2.18
BGN 1.00 -54 %

Сума
Налично за поръчка


Starbeauty 2 Парчиња Во Облик На Ѕвезда На Носот Прстени Лажен Нос Студ Прстен Црна Носот Пирсинг Pin Кука Пирсинг На Тело Накит 0.8x7.5mm
Пирсинг, Пирсинг Ombligo, Папокот Пирсинг Ombligo, Пирсинг, Ombligo Plumas, 14g пирсинг, папокот Прстени, папокот Прстен, Pircing, Nombril Pircing, pirscing, percing, цвет пирсинг, сребро пирсинг, злато пирсинг, кристално пирсинг, пирсинг tragus, кристал пирсинг, пирсинг папокот, Папокот Прстен, папокот пирсинг, јазикот пирсинг, ecr пирсинг, веѓа пирсинг, брадавица пирсинг, пирсинг за жените, kylie усна, kylie усна сјај, пирсинг за мажи, мажи пирсинг, пирсинг став orejas, цвет пирсинг, животно пирсинг, кристал пирсинг, уво пирсинг, пирсинг на тело, пирсинг nombril, пирсинг nombril, пирсинг де umbigo, Пирсинг Nombril, пирсинг папокот, секси, pirsing, папокот pircing, папокот накит, папокот пирсинг секси, navelpiercing тело накит, папокот на срцето, navelpiercing , папокот прстени папокот папокот, мажите пирсинг, носот прстен, стомакот прстен, стомакот пирсинг, tragus, колосек, топка, бар, barbell, bijou
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака .
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или друг Пост Мал Пакет плус. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. И сите стоки треба да биде предаден на потврдена адреса. Ви благодариме.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. По потврдува успешното плаќање и испорака на информации, ние ќе го организира испорака во 2~3 дена.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа ќе ве однесе само 30 секунди. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација. Ние ќе проверите ако враќање или повраток е можно во рок од 24 часа. Ви благодарам многу !!
1. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
2. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги.

Всичко за продукта

Цвят на метала:
Черен, Сребърен, Златен, Многоцветен, Розово, Зелено, Синьо, Розово Злато
Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Звезда
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
М758С
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
търговска марка:
STARBEAUTY
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени Носа И Шипове
Размер:
Bar 6x7.5mm ; Star 2.5mm. Diameter 0.8mm
Тип:
Пръстен на носа, пиърсинг на носа, пръстени на носа, бижута за тяло Stud носа
Цвят:
Плътен цвят сребрист, златист цвят, черно, розово, синьо, зелено и многоцветен
Стандарти За Сигурност:
Стандарт CE, без никел, без съдържание на олово, антиаллергенный
Случай:
Мода & ежедневни бижута, славна партия, празник, събиране славно подарък
Елементите На Мода:
Звездата дизайн фалшив пръстен на носа
Пол:
Пиърсинг на носа, за жени, момичета и мъже
Опаковка:
2 бр. поръчка / * халки на носа . Сейф опаковка
Има ли продажбите на едро ? :
Отговорът е ДА. По-евтина цена за по-голям за поръчка
Спад доставка ? :
Отговорът е ДА. Без никаква информация на продавача