.

10 бр./лот 21 x 17 мм торта окачване античен сребърен тон на три нива слой на Ca за направи си сам окачване колие с висулка, бижута изводи

10 бр./лот 21 x 17 мм торта окачване античен сребърен тон на три нива слой на Ca за направи си сам окачване колие с висулка, бижута изводи

1.58
BGN 1.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


10pcs/многу 21 x 17mm Торта Шарм Антички Сребрен Тон Три Нивоа Слој Торта за diy шарм ѓердан pendant накит наоди
Ќе добиете 10 парчиња.
Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!
ЦЕЛОСНА STROE ПОПУСТ ; нарачате повеќе од 2 парчиња ,попуст 5*10 off

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
търговска марка:
честит очите
Номер На Модела:
EY826
Тип На Окачването:
Мото
is_customized:
Yes
Размер:
21мм х 17мм
Цвят:
античен сребърен