.

RONGQING 2017 Нови 10 бр. / опаковане. кръстове 48x76mm религия колие направи си САМ окачване куха висулка аксесоари бижута

RONGQING 2017 Нови 10 бр. / опаковане. кръстове 48x76mm религия колие направи си САМ окачване куха висулка аксесоари бижута

15.84
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Производ Големина : 48x76mm (10 компјутери / торба)
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Всичко за продукта

търговска марка:
ЖУНЦИН
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип На Окачването:
Кръстове
Стил:
Класически
Материал:
Метални
Номер На Модела:
XM-QM-A7405
Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Размер:
48x76mm
Тегло:
10,2 грама