.

Sunny Jewelry Fashion Jewelry 2018 Жени Обеци Обръч Висулка Колие Дубай-Високо Качество През Цялата Комплект Бижута За Партита, Сватби

Sunny Jewelry Fashion Jewelry 2018 Жени Обеци Обръч Висулка Колие Дубай-Високо Качество През Цялата Комплект Бижута За Партита, Сватби

BGN 16.64

Сума
Налично за поръчка


Предмет : Обетки Pendant Накит Сет
Предмет Бр. : SY-6744
Тежина : 9g
Ѓердан Должина : 45см / 18in
Pendant Големина : 35mm*22mm / 1.4 во*0.9 во
Обетки Големина : 27mm*22mm / 1.1 во*0.9 во
Дизајнот На Ентериер : Шупливи Тело
Состојба : 100% Бренд-нови & Рака Полирање
Ве молиме да обрнете внимание. Таму ќе биде малку грешка од страна на прирачник за мерење, што е нормално.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
САЙ-6744
Случай:
Парти
Включено Допълнително Описание На Продукта:
обеци с висулка колие
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
търговска марка:
goutweed
Пол:
Жени, Момичета
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Мед
Случаи:
Парти Сватба, Годишнина Ежедневни Облекла Подарък
Режим на продажби:
Търговия на едро и дребно