.

Един Прекрасен Малък Пчелен Висулка Ключодържател Мода 2 Цвят На Пчелен Планински Кристал, Кристал Чантата Си Чанта, Ключодържател Аксесоари Сватбен Подарък

Един Прекрасен Малък Пчелен Висулка Ключодържател Мода 2 Цвят На Пчелен Планински Кристал, Кристал Чантата Си Чанта, Ключодържател Аксесоари Сватбен Подарък

BGN 6.18

Сума
Налично за поръчка

Бренд : WYAZSY Име : малку пчела копче синџир Точка бр : YS984 Големина : 11.8 cm долги, Приврзоци големина:4.2 cm широки,средно 5.6 cm Тежина : 47.2 g Материјали : заштита на Животната средина цинк легура/чешка вода вежба/зелено светло боја капка масло/боја анти-алергија позлата се надевам дека тоа ви носи добро расположение. Вашето задоволство е нашиот најголем извршување. Ви благодарам многу. ИСПОРАКА
1.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса,и испратете ни го вашето име.
2.Цел ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата .(За време на сезона,објектот може да тејт неколку дена,ве молиме почекајте трпеливо.)
3.Ако не сте ги примите објект во рок од 59 дена по плаќање,piease директен контакт со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
ПОВРАТНИ информации
1.Вашето мислење е навистина важно за нас,ве молиме да потрае неколку секунди да го напуштите вашиот голема повратна информација (5 ЅВЕЗДИ), ако сте задоволни со нашите производи.
2.Netural коментари(3 Ѕвезди)или Негативна повратна информација(1-2 Stars) е исто така добредојдени,но piease информирате пред да ја напушти.ние ќе се стремиме ourselvers и обидете се потрудиме да им понуди најдобра услуга за вас.
3. 100% клиент satiafactions се нашите бескрајни motivity!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ВЯЗСИ
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
YS984
Цвят на метала:
Светло Жълт Цвят На Злато
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Материал:
Метални
Съвместимост:
Украса
Функция:
ключодържател
Тегло:
47.2 g
Размер на суспензии:
Широчина 4,2 см, височина 5,6 см