.

Нов стил от 30 бр./лот сплав капка масло златист цвят животни картун котка / монети/череша цветя форма на плаващ медальон окачване окачване

Нов стил от 30 бр./лот сплав капка масло златист цвят животни картун котка / монети/череша цветя форма на плаващ медальон окачване окачване

23.98
BGN 21.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Welcom до нашата продавница.
Спецификации :
Големина на : 11-23mm(за) како слики
Материјал : Алуминиум.
Производ wieght : 650g
Боја : како слики,Случајно микс (Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака)
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
Котешки гадания
търговска марка:
Сексемара
Тип На Окачването:
Животни
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Брой:
30шт / чанта
Размер:
11-23mm
Конвертиране На Мерки:
1 мм@
Цвят:
случайно смесване
Тип Аксесоар:
Подходящ САМ bacelet, обеци, колие и така нататък
is_customized:
Yes
Материали:
Сплав