.

1 бр. прекрасен мини под формата на сърце кула ключодържател ключодържател ключодържател сладък подарък пръстен Чар украса

1 бр. прекрасен мини под формата на сърце кула ключодържател ключодържател ключодържател сладък подарък пръстен Чар украса

1.57
BGN 1.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка


ТОПЛА ПРОДАВААТ ПРОИЗВОДИ Новина Накит Подароци Кристал Срцето Keychain Keyring Жените Чанта Шарм Кристал Копче Синџири торба декорација 2015 година Нови Кристал Слон keychain Шарм Pendent Кристал Чанта Торба Копче Синџир Подарок 2015 Животинско Птица Keychain Накит ,Новиот Дизајн на Keychain Jewelley Со Кристал,Птици Keychain Летање 2015 Кристал Животинско Слон Keychain Цинк Легура Копче Синџири Автомобил Додатоци Жените Клучните прстени 2015 година Нови Пристигнување Keychains Чанта Форма рачно изработени Keychains,Бесплатен Превозот Keyrings Накит Со Кристал 2015 Година Нови Топла продаде 4 Боја на Животните Коњ Цинк Легура Кристал Keychains За Торба Копче Синџир 2015 Нов Производ, 8 CM Вистински зајакот коса Копче Синџир Круг Метал Крзно Кадифен Пом Poms Коса Сијалица / Топката Торба за во Автомобил keychain 2015 Топла Продажба на Автомобил Keychain висококвалитетна Кожа Keychain
ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Предмети
Метал Keychain Копче Синџир
Употреба
Подарок
Материјал
Цинк Легура
Големина
Објектот Големина
Нето Тежина
19g
Боја
Како Се Покаже Слика
Нашите Веб-Страници
.com/store/1941182
.com/store/921877
.com/store/1948046
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
ПАКУВАЊЕ
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПРЕВОЗОТ ИНСТРУКЦИИ
1.Сите предмети во нашата продавница се Бесплатен Превозот во светот во рок од една недела, со Бесплатен Превозот од e Packet, Кина Пост Обичните Мали Пакети и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,исто така можете да изберете EMS / DHL / ХОНГКОНГ ПОСТ или било која друга несоодветна изразат сакате да, вие треба само да ни оставите порака и додадат дополнителен товар на трошоците.
Следново е околу испорака на времето за вашиот референца!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
1
Формамодел:
Клавиш
Цвят на метала:
Античен Позлатените Покритие
Стил:
Модерен
Пол:
Унисекс
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Метален Ключодържател Ключодържател
Името на елемент :
Метален Ключодържател Ключодържател
Нето тегло:
19г
Използването на:
подарък
лого:
Изискване към клиента
Пакет:
opp