.

3 мм 18-20 см регулируема разнообразни цвят велур колие кабел със закопчалка Омар 60 бр./лот

3 мм 18-20 см регулируема разнообразни цвят велур колие кабел със закопчалка Омар 60 бр./лот

11.18
BGN 11.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


Велур Кожа Ѓердан Кабелот Со Hummer Затворач 60pcs/многу
Објектот Материјали
Велур Кожа СО HUMMER
Главно Бои
микс Количина
60 PCS Item Околу Големина
3мм Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Состојба :
Нови,неискористениот
Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали , ве молиме проверете опис на фактичката големина пред наддавање,ви благодарам.
Ние ќе брод од цел во 1-3 дена по расчисти исплата. Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 7-20 дена да arriver да повеќето земји. (дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.
Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex. кога ќе се купи на повеќе од $130dollars. Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 3-7 дена,многу брзо!
ако имате дополнителни прашања во врска со превозот, ве молам дозволете ми да знам. Ние може да се разговара како најдобри за решавање на било какви проблеми или прашања. Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба,ве молиме оставете позитивни feed back и висок нсд ѕвезда за нас ако предмети се испратени за време на Фестивалот,превозот датум ќе биде одложен.
Повратната информација е многу важна за нас, така ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако не сте задоволни од било која причина, и ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни. Ви благодарам многу за вашата помош. Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.
Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети. Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра, скапоцен камен Монистра и Приврзоци, Cloisonne Монистра и Декорација, Бисер Монистра, Школка Монистра, Дрвени Монистра и Семе Мониста. Таму може да биде мала разлика во големината на околу 0.5mm1mm. Исто така,Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа.
Ве молиме проверете ги нашите други предмети и додадете ни ја вашата омилена листа.
Ви благодарам многу.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
1
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Клавиш
Материал:
Метални
Пол:
Унисекс
Цвят на метала:
Античен Позлатените Покритие
Тип Елемент:
бижута находки
is_customized:
Yes
Име:
Друго