.

Kalen Модерен Планински Кристал Жени Бижута Shell & Неръждаема Стомана Дубай Златист Цвят Капки Вода Формата На Висулка Колие Обици

Kalen Модерен Планински Кристал Жени Бижута Shell & Неръждаема Стомана Дубай Златист Цвят Капки Вода Формата На Висулка Колие Обици

19.34
BGN 15.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


P : 24*17mm E : 13*11mm
Синџир : 450*2mm WT : 25g
1. Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Кален
Стил:
Сладък/Романтичен
Формамодел:
Капка Вода
Пол:
любовници, жени,момичета, унисекс
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
KP52050-K & KE66647-K
Случай:
Парти
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Комплект Колие И Обеци
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци
Материал:
Метални