.

Нов дизайн кристални цветя стил брошки игли Чар на жената банкет украса творческа мода корсаж бижута подарък брошка XZ016

Нов дизайн кристални цветя стил брошки игли Чар на жената банкет украса творческа мода корсаж бижута подарък брошка XZ016

6.38
BGN 3.00 -53 %

Сума
Налично за поръчка

Новиот Дизајн Кристал Цвеќиња Стил Брошеви Иглички Шарм Жените Банкет Декорација Креативни Модни Corsage Накит за Подарок Broche XZ016 Детали за Производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Brooch големина : 6 * 4cm

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ЧЖУНТАО
Формамодел:
Цвете
Номер На Модела:
XZ016
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Брошки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Брой:
1бр
Материал:
Цинк сплав с кристали
Цвят:
снимка
Размер:
6 * 4cm
използвайте за:
Пуловер Костюм Шал Банкет Парти Сватба И Т.н
Произход:
Китай