.

Джули Wang 12pcs Gold White K Antique Bronze Plated Vivid Leaf Clapps End Pendant Charms Jewelry Necklace Аксесоар 15*10*8 мм

Джули Wang 12pcs Gold White K Antique Bronze Plated Vivid Leaf Clapps End Pendant Charms Jewelry Necklace Аксесоар 15*10*8 мм

4.99
BGN 3.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте во мојата продавница !
100% нов бренд и висок квалитет
Brandname : Julie Ванг
Карактеристики : Креативен Шарм за Патент повлекува,Копче за синџири,Rosaries,Виси уметност,Нараквици,Ѓердани Додатоци
Боја : Како На Сликата Боја-Мешана Боја
Материјали : Цинк Легура
Количина : 12pcs за една пакети
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Джули Уан
Тип На Окачването:
Животни
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Номер На Модела:
52619
БРОЙ:
12шт
Цвят:
смесен цвят
Размер:
15*10*8mm
Използван от:
Сладки талисмани за застежек-мълния, ключодържатели,гривни,колиета