.

100шт САМ сладки бижута и аксесоари златист цвят висулка емайл сплав кухи любов сърцето висулки, висулка, подходяща гривна CH0048

100шт САМ сладки бижута и аксесоари златист цвят висулка емайл сплав кухи любов сърцето висулки, висулка, подходяща гривна CH0048

15.82
BGN 13.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка

големина : 14*14mm
....................................................................................................................
1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail/Ali Express Saver Превозот/Ali Express Стандард за Испорака/руски Ер/кина пост регистрирани воздух mail/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 5.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа. 6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и фотографирање ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе треба да плаќаат за превозот цена 3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
CH0048
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
лов любов
Материал:
Метални
Тип На Окачването:
На сърцето
Предмет на:
висулки, висулка
Форма:
Сърцето Си За Любовта