.

Нов подарък сребро черен цвят уникален модерен плосък византийска огърлица / гривна (55 см+22 см) мъжки женски 6/8 / 11 мм линк комплект бижута

Нов подарък сребро черен цвят уникален модерен плосък византийска огърлица / гривна (55 см+22 см) мъжки женски 6/8 / 11 мм линк комплект бижута

19.18
BGN 17.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail , тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Можете да изберете изразуваат и го плаќаат надвор , ние ќе брод објектите за вас, кои предмети ќе пристигне во 5-7 дена!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Цвят на метала:
сребристо-черен
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Тип Бижута Комплекти:
колие / гривна
Формамодел:
Кръг
Включено Допълнително Описание На Продукта:
колие / гривна
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
Няма
Пол:
Мъже, Жени, Унисекс
търговска марка:
Баба Шик
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Тип Елемент:
колие обици
Материал:
неръждаема стомана
Цвят:
сребристо-черен
Размер:
22(55) necklace,8.6(22) bracelet,6/8/11mm wide
Тип магазин:
Фабрично Магазин
Пол:
жена, момиче
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes