.

2017 нов горещ високо качество момиче ключодържател Ключодържател пискюл пухкав заек ухото кожа топка ключодържател пръстени чанта, ключодържател подарък за жени

2017 нов горещ високо качество момиче ключодържател Ключодържател пискюл пухкав заек ухото кожа топка ключодържател пръстени чанта, ключодържател подарък за жени

BGN 0.32

Сума
Налично за поръчка

100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 PC Пол : Жените Материјал : Вештачки Зајакот Крзно Кадифен топката димензии : 8cm Тоа е мода симпатична keychain, Смајли перница дизајн, многу уникатна Како совршен подарок за себе или за собирање на Овој производ, многу е удобен и лесен за употреба. Пакет содржи : 1*Keychain

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
2017 горещ
Функция:
Тракер Периоди, Напомняне Съобщения
Пол:
Жени
търговска марка:
Сексемара
Материал:
Метални
Цвят на метала:
Злато-цвят