.

Червен акрил Кристал и имитация на перли кръглата форма на цвете брошка игла за жени

Червен акрил Кристал и имитация на перли кръглата форма на цвете брошка игла за жени

BGN 1.92

Сума
Налично за поръчка


7646 НАЈПРОДАВАН БРОШЕВИ
Превозот И Враќа :
Ние ќе брод наредби во рок од 3-5 дена да се насекаде на земјата!
Ако, поради некоја причина, не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашето купување за размена или наплата. Онлајн купување исто така, може да се врати, бесплатно.
Состојба : Нова
Бренд : BAIDUQIANDU
Matirial : Кристал , Цинк Легура ,Faux Бисер
Боја : Сребро или Злато на Ѕвонење
Големина : Видете Слики
Пакување : Безбедно спакувани
Nickelfree : Олово,кадмиум и никел слободни

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
търговска марка:
baiduqiandu
Вид На Перли:
Имитация-перла
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
перлата на
Пол:
Жени
Тип Брошки:
Брошки
Номер На Модела:
2163