.

Volunge 2017 Летен Стил Плаж Къс Чорап Метална Стрелка Шаблон Къс Чорап За Жени Цигански Стил Сплав Къс Чорап Мода Лист Бижута

Volunge 2017 Летен Стил Плаж Къс Чорап Метална Стрелка Шаблон Къс Чорап За Жени Цигански Стил Сплав Къс Чорап Мода Лист Бижута

BGN 1.74

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2. Цел
Сите земји, ние ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Нема детали за следење следење на рекорди)
Нарачката> = 5 ДОЛАРИ
Сите Земји, ние ќе брод парцела од Кина Пост Воздух Пошта 3. Ако имате прашања во врска производ големина, боја, итн. можете да оставите порака за да побарате од нас, ние ќе ви одговори во време
Производот Се Покаже :
Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.
Информација За Производот :
Име : Лето Стил Плажа Anklet Метал Стрелките На Моделот Anklet За Жените Циганска Стил Легура Anklet Мода Лист Накит
Материјал : Алуминиумски
Боја : Како на сликата покажува
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Димензии : должина на Синџирот на 20+5cm
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
1.Стандард на Услуги е Кина Пост Воздухопловната или Хонгконг Пост Воздухопловната.
2.Експедитивни Услуги е Кина Пост ЕМС.
Ние Брод од Mondy до сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ :
1.Стандард на Услуги трае околу 18-39 работни дена.
2.Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
3.Превозот време за време на сезона(Божиќ,Кинески New Year итн) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE : Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. ПОВРАТНИ информации : Вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Краката гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Дължина:
20cm
търговска марка:
Volunge
Формамодел:
Сърце
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Материал:
Метални
Номер На Модела:
Краката гривни
Пол:
Жени, Момичета
Материал:
Сплав
Тегло (гр):
6 г
Цвят:
Злато Сребро
Пакет:
Индивидуално опаковани / Opp пакет
Качество:
Добро качество
Случайност:
Клубната Парти Годеж Сватба Подарък
Тип Елемент:
Краката гривни
Стил:
Класически Романтичен Сладък Модерен Рок
Характеристика:
Проста Елегантна Мода