.

Безплатна доставка 20 бр. декорация за тялото Пиърсинг на ухото / език / зърното пръстен на тръбата бар 14 г~1. 6mmx19mmx5mm/5 мм и се смесва добри цвят на нова

Безплатна доставка 20 бр. декорация за тялото Пиърсинг на ухото / език / зърното пръстен на тръбата бар 14 г~1. 6mmx19mmx5mm/5 мм и се смесва добри цвят на нова

15.98
BGN 15.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Функција :
Моден Тело Накит
Јазик/Брадавица Прстен Barbells
Материјал : Andonized Хируршки Нерѓосувачки Челик Големина : 14g бар должина 19mm,Топката 5mm/5мм Боја : погледнете како фотографии покажува Пакет : 20pcs
Ние можеме да снабдување различни видови на телото накит,нашите главни производи се извезуваат во САД ,Италија,Канада,Јужна Африка,Бразил и сл.Нашите модни дизајни и добар квалитет со брза испорака време победи голем углед од нашите ценети купувачот.
SHIPPMENT :
Ние брод на предмети од кина пост regestered воздух mail.
Тоа ќе потрае околу 10-15day пристигна САД.15-25days пристигна во други земји.
Било Големини ,Било Бои ,кои Било други дизајни се достапни.
Добредојдовте побара повеќе детали

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
АМТ12
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Вид На Бижута За Тяло:
Язычковые Пръстени
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти
Основният Материал За Бижута:
Хирургична Стомана
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes