.

Горещо, Секси Бельо G String Изкуствена Кожа Чорапогащи, Дамски Прашки Изкушението Бикини Дамско Бельо Танга

Горещо, Секси Бельо G String Изкуствена Кожа Чорапогащи, Дамски Прашки Изкушението Бикини Дамско Бельо Танга

3.65
BGN 3.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Жешка Секси Долна Облека G String Faux Кожни Гаќи Дами Камшик Искушението Panty Жените Долна Облека Tanga
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Ако вашата Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола,ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Материјал : СТП Кожа Големина : Една Големина Биста : во Рамките 96cm/37.80 инчен Пакетот вклучува : 1 x Секси долна Облека Бикини Sleepwear (без оригиналниот пакет)

Всичко за продукта

Материал:
Полиестер, Ликра,Ликра
Вид На Модела:
Твърд
Тип Чорапогащи:
Прашки
Украса:
Няма
Състав На Материала:
Polyester
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Номер На Модела:
Ние знаем това.
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени