.

Жените Crotchless бикини за секси бельо G String Open Crotch Thongs T Back выдалбливают пеперуда бродерия G-Strings марка

Жените Crotchless бикини за секси бельо G String Open Crotch Thongs T Back выдалбливают пеперуда бродерия G-Strings марка

2.72
BGN 2.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


Жените Crotchless Гаќи Секси долна облека G String Отвори Crotch Thongs Т Назад Шупливи Од пеперутка Везови G-Стрингови Бренд
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Име на Производот : Женска Секси долна облека Пол : Жените Стил : Г-String/Thongs Материјали : Најлон+Spandex Боја : Бела, Црвена, Црна, Модел тип : Цврсти Половината : Еластична Ниска половината Тип : Отворена Crotch Thongs Дизајн : Шупливи од пеперутка везови Карактеристики : Отворена crotch , секси, Т назад Состојба : 100% Сосема нов Големина : Една големина S~М Соодветна висина : 150-170cm, тежина≤60kg Пакет Содржина : 1 x PC Женска G-String ! Внимание ве Молам : За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. ! За боја : Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! За големина : Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Украса:
Выдалбливают
Материал:
Ликра, Полиестер
Номер На Модела:
Wg37
Състав На Материала:
Polyester
Тип Чорапогащи:
Прашки
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща