.

Секси Регулируем Ремък С Изрезки Бикини Дантелено Дамско Бельо G String Open Crotch Lingerie

Секси Регулируем Ремък С Изрезки Бикини Дантелено Дамско Бельо G String Open Crotch Lingerie

3.18
BGN 2.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Секси Прилагодливи Камшик Crotchless Гаќи Чипка Долна Облека На Жените G String Отвори Crotch Долна Облека
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) опис на Производот : Пол : Жените Предмет Тип : Гаќи Шаблон Тип : Цврсти Декорација : Чипка ,Шупливи надвор,цвет Стил : Секси Материјал : Нето-Предиво+Чипка Боја Стил : Природна Боја Гаќи Тип : Г-String Прилагодливи : за повеќето луѓе Пакет се вклучени : 1x на Жените Камшик Големина : Половината 58-78 cm ! Внимание ве Молам : За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. ! За боја : Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! За големина : Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
Wg39
Украса:
Выдалбливают
Материал:
Ликра, Полиестер
Състав На Материала:
Polyester
Тип Чорапогащи:
Прашки
Секси Суггестивный:
No
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Непристойная Снимка:
No