.

Истинска марка смел Нов прием на сексуално бельо, мъжки прашки прашки мъжка мода Бандаж мини гащи, бикини T-back

Истинска марка смел Нов прием на сексуално бельо, мъжки прашки прашки мъжка мода Бандаж мини гащи, бикини T-back

6.38
BGN 6.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Вистински Бренд ХРАБАР ЧОВЕК Нови Пристигнување Секси долна облека за Мажи G-Стрингови Thongs Мажите Мода Jockstrap Кратко Мини Бикини Т-назад
Секој компјутери со оригиналното пакување
· Мерења шема(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка)
· Бидејќи на снимање (светлина) причина, производи имаат Мала грешка боја
· Ве молиме погледнете на детални големина на податоци. Ви благодариме!Ова е Азија големина,не едноставно да го изберат тоа со S/M/L/XL
· Ако имате било какви прашања може да се јавите на нашите услуги на клиентите, ние ќе го решите вашиот проблем.
· Ние нудиме прилагодено/големопродажната услуга. Цена концесии, обезбедување на квалитет.
· Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од сликата погоре
· Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде голем од нашите опис големина , бидејќи оние што се за Кинески.
· Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Големина на табелата
Големина Висина Одговара Половината(cm) Половината(Инчи)
S 160-170 69-76 27-29
М 165-175 76-81 30-32
L 170-180 81-89 32-34
X L 175-185 89-96 34-36
Добредојдовте на нашата продавница!
Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни по продажба прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате некои шопинг совети. Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или e-mail
Испорака
Бесплатен Превозот За Светот
Подготовка на Време : ние треба 1-7 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Ве молиме имајте во предвид ги имаме време разлика, нашиот работен ден од понеделник до сабота и од 10am до 10 час.
За било назад наредби, ние ќе ве контактираме веднаш за одложување известување.
Не пратката во недела и Празници.
Ние не може да се контролира на транспорт, како што е последен од кој 3 партија.
Ние ќе има за цел да ја добиете вашата нарачка до вас во времето, но не се загрижени ако тоа се врти подоцна од ова, ние ќе контактирајте со шпедиција да бидете информирани.
Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1-3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Мъже
Слипове И Боксерки:
Прашки И Прашки
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Ликра, Найлон
търговска марка:
смел човек
Номер На Модела:
B1143
Украса:
Няма
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Тип:
Спорт
Стил:
Модни модели
Доставка на стоки по категории:
петно
Видове външна търговия:
Износ
дизайн:
Мъжко бельо / бански професионални дизайнери. Плътен
Функция:
Бельо / бански костюми
Продукт:
Мъжко секси бельо прашки
Прашки:
g string men
Място на произход на стоките:
Гуанджоу, Китай
доставка:
Безплатна доставка