.

Нов TM мъжки бандаж бандажи-прашки G string популярната марка за секси мъжко бельо с модерен дизайн пенис чанта гей бельо

Нов TM мъжки бандаж бандажи-прашки G string популярната марка за секси мъжко бельо с модерен дизайн пенис чанта гей бельо

9.41
BGN 8.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


2016 година Нови TM mens jockstrap jockstraps-камшик G string Популарен Бренд Секси Мажи долна облека Моден Дизајн Пенисот Торбичка Геј долна облека
Драги пријатели, овој мал двор, Под, ве Молиме имајте во предвид.
Големина на Табелата Половината (cm) S 60 cm ~ 71 cm M 65 cm ~ 76 см, L 70 см ~ 81 cm XL 75 см ~ 86 см XXL 80 см ~ 91 cm answer : ___________________________ Note : Ние имаме различни големина и џеб големина табела број. Ако плаќаат големина во нашите производи и пакување кеси, со различни големини табела имате коментари, ве молиме да ги купите нашите производи. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме Дај Ни Вашиот преглед 5 ѕвезди.
Овој ин со цел да ги отплатат клиенти, во моментов во продавница да купи две или повеќе, ќе бидат презентирани мал накит исклучителна ракотворби, ви благодариме
Како да се цел
1.Изберете вкупната големина и боја
2.Пополнете ги купите пакет количество - 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме international shipping(e Packet /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) воздухопловната со следење на број, околу .5– 10 дена (Кина Пост ќе биде побавно)
*Белешки
·Ве молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел. Секое плаќање значи и прифаќање за тоа.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мъже
Слипове И Боксерки:
Прашки И Прашки
Украса:
Няма
Вид На Модела:
Мозайка
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Материал:
Найлон
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Номер На Модела:
TM2016-73
За тълпата:
За мъже
Функция:
Дишаща/хипнотизираща/висока еластичност
Категория:
Аксесоари за облекло Мъжко облекло бельо
Стил:
Секси/Луксозна/Ежедневни/Уютен/Мода
Време:
2016 Нова
Име:
Мъжко бельо найлонови мъжки секси прашки
Специфичен размер:
S/M/L / XL / XXL
Цвят:
Черно / бяло / зелено / синьо / червено / лилаво / жълто
Страна на произход:
Китай
Откъде:
Производителите на мъжко бельо