.

Мъжете Секси Ултра-Тънки Апартамент Ледени Копринени Гащи, Бельо Издут Чувал Гащи

Мъжете Секси Ултра-Тънки Апартамент Ледени Копринени Гащи, Бельо Издут Чувал Гащи

3.25
BGN 2.00 -38 %

Сума
Налично за поръчка


11015 нов производ
Спецификации :
Ultrathin дизајн, дише и удобно.
Супер секси, одлична објект за вашиот секси гардероба.
Карактеристики солидна боја, ultrathin, ниски пораст и булбус торбичка.
Тип : Долна Облека
Пол : машки
Големина Тип : Редовна
Материјали : Свила Мраз
Облека за Нега : Рака-измијте
Половината : Редовна
Карактеристики : Солидна Боја, Мазна, Удобно, Дише, Булбус Торбичка, На Ниски Пораст, Ultrathin
Големина Детали
[Нашите Големина M] Половината : 66cm - 75см/25.98" - 29.53" (Прибл.)
[Нашите Големина L] Половината : 72cm - 84cm/28.35" - 33.07" (Прибл.)
[Нашите Големина XL] Половината : 76cm - 86cm/29.92" - 33.86" (Прибл.)
[Нашите Големина XXL] Половината : 78cm - 90cm/31.10" - 35.43" (Прибл.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот вклучува :
1 x долна облека

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL
търговска марка:
SANWOOD
Материал:
Коприна
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
8103476
Пол:
Мъже
Слипове И Боксерки:
Обобщение