.

Iron командир на нови подаръци 0-12 месеца на бебето прорезыватель, като децата на легло да тече зъби хапка топката хапка интелект детски играчки

Iron командир на нови подаръци 0-12 месеца на бебето прорезыватель, като децата на легло да тече зъби хапка топката хапка интелект детски играчки

BGN 24.30

Сума
Налично за поръчка

Опис : Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет на Meterial : ABS & TPU Големина : Како на сликата подолу покажува 6 месеци плус 120 степени топлина-отпорни на висока температура. Може да се готви дезинфекција, стерилизација со Пареа и Употреба на алкохол дезинфекција, на Дезинфекција време може да не повеќе од 10 минути, (ве молиме имајте во предвид дека може да не се Притисне на топката кога користите варени дезинфекција. ) Напомена : вистинската боја на објектот може да биде малку различен од сликите се должи на различни типови на компјутери и монитори. Пакет се Вклучени : 1pcs x Штракаат Топка
За Плаќање : не прифаќаме Alipay. На царина,даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Вие сте одговорни за царински давачки. Така pls контактирајте со нас да се изјасни за право вредност пред да се брод вашата нарачка . Се потврдува вашата Примачот Информации : (Особено руската купувачи .) Ве молиме бидете сигурни дека вашата полно име & вашата точна адреса пред да плаќаат !Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати. тогаш вие може да не ја прими. Изборот на Превозот Начин : Понекогаш бесплатен превозот начин не е за корисници во вашата земја, pls се провери тоа . Кога ќе испратите парцела за вас од страна на Мал Пакет , следење на информации не покажа онлајн кога пратката е во вашата земја). Превозот Време : Ние обично брод цел во рок од 5 дена по исплата потврда (освен Одмор) . Се Проценува дека Времето за Испорака е за 29-60 работни дена . Ние обично пакет на стока без оригиналниот пакет,pls се обрне внимание на тоа пред да го купат. Ако ви треба оригиналниот пакет,pls да платат за екстра такса за пакет. Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме закуп ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодарам. Ако има било каков проблем на нашиот проблем или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го решат.

Всичко за продукта

Пол:
Унисекс
Характеристики:
Мек, Музикален
Възрастова Група:
> 3 години по-стари, 13-24 месеца, 0-12 месеца,< 3 години
Размери:
11. 8cmX11. 8cmX11. 8см
Предупреждение:
дръжте се настрана от огъня
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Форма:
Геометрична Форма
Номер На Модела:
1011
Пакет:
Разделя
Размер:
11.8cmX11.8cmX11.8cm
търговска марка:
iron командир