.

Многофункционален музикален игри мат Baby Play Crawling Mat Touch Type Electronic Piano Music Game Mats Animal Sounds Toys

Многофункционален музикален игри мат Baby Play Crawling Mat Touch Type Electronic Piano Music Game Mats Animal Sounds Toys

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


Главни Карактеристики : - Новина студија игра мат, детето е најдобро просветлување наставник
- ПВЦ материјал, не се отровни, со мека додатен, овозможува да се чувствуваат удобно на вашето бебе
- Кога бебето се допира со слики на животни, животните ќе прават звуци
- Смешно и образовни подарок за децата, го прави учењето забавно
- На изненадување на прст допирање ќе ги стимулира децата' љубопитност и слухот, способност
- Светла боја може да го стимулира бебето набљудување способност
- Индексирање може да се стимулира бебето да е во координација способност
- Музички свет ќе го привлече вашето внимание за да ги овие убави звуци
Големина на : 74*49.5 cm Возраст Опсег : > 3 години
Батерија : 3 х АА батерија ( не се вклучени )
Карактеристики : Батерија Управувана,Образовни,Трепка,Мека,се Огласува Пакет Содржина : 1 x Учење Мат

Всичко за продукта

Размер:
description
Характеристики:
Образователни, Плюшени, Електронни, Музикални, Спортни
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Номер На Модела:
Мултифункционални Игрални Подложки
търговска марка:
ПОПИГИСТ
Тип:
Целия
Предупреждение:
1бр
С поставка за игра одеяла или не:
No
Дебелина на:
1 см
Размери:
74*49,5 см
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА