.

4 бр. / лот нова защитена оригинална акумулаторна батерия 18650 NCR18650B 3400mah с печатна платка 3.7 V за оригинална батерия Безплатна доставка

4 бр. / лот нова защитена оригинална акумулаторна батерия 18650 NCR18650B 3400mah с печатна платка 3.7 V за оригинална батерия Безплатна доставка

31.20
BGN 22.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка

ДОЛАРИ 18.00 -29.50 Клетка : Li-ion Батерија Тип : NCR18650 B Батеријата Направени во Јапонија Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3.6 V Големина : ø18.5 mm x 69 mm Тежина : 48 g ве Молиме проверете ја вашата светилка може да се задржи мазна контакт точка се Земе висок превозот цена и одземање 50 за секој дополнителен објект. Ве молиме посетете ја нашата продавница куќа за други резервни делови, светло / факел, батерии и полнач
Пакет :
Ние ги примите овие во голем дел и брод во себе направени пакет.
4 парчиња/многу NCR18650 B 3400 mah батерија + заштита
Се борат
Вие само треба да се купи 18650 батерии,
Ние ќе ви испратиме батеријата кутија,
Ви овозможува подобра заштита на батеријата!
Вашето задоволство е мојот приоритет, и имаат за цел да се купи со доверба Политика на Враќање : Ако сте примиле дефект на објектот, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена, замена Или целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот на стоката доби назад. Обрнете внимание на : . . Ти плаќаат за превозот. . . Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци. Контакт за поддршка на корисниците : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, и јас сум подготвен да се реши што е за вас. Јас мора да биде во услуга на колку што се задоволни со вашето купување. Повратна информација : јас го ценат вашето мислење и би сакал да го задржи сте среќни, па ве молам оставете ме позитивни Повратни информации кога ќе го добиете производот. Тогаш јас ве остават Позитивен фидбек На наплата. Ако за некои непредвидени околности кои не сте задоволни и мислите дека не Можете да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте ме пред тоа, и јас сум задоволен Ние ќе се обидеме да работат со вас за да ги реши сите прашања кои што можете да се со производот или услугата.

Всичко за продукта

търговска марка:
Литровата енергийна батерия
Номинална Мощност:
3001-3500mAh
Тип Набиране:
Само Батерии
Подмяна На Батерията:
ДА
Пакет:
Комплект 1
Номер На Батерията:
4
Тип:
Литиево-Йонна
Номер На Модела:
NCR18650B
Размер:
18.4*69.4mm
Размер:
18.4*69.4mm
Подмяна На Батерията:
ДА