.

Таблет с вградена 3.7 V, 4000mAH, 3560143 НПМ полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за таблет, мобилен телефон, динамика,централната банка на храна

Таблет с вградена 3.7 V, 4000mAH, 3560143 НПМ полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за таблет, мобилен телефон, динамика,централната банка на храна

22.35
BGN 17.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Оваа батерија, изградена-во заштита на PCB Одбор
Материјал : Полимер Лав
Капацитет : 4000m Ah,
Излезен Напон : 3.7 V
Влезен Напон : 5 V
Големина : 3.5*60*143mm
Одговара за таблет : 9.7 или 10.1 инчен Кинески бренд таблета или без бренд таблета,како што се Ployer,onda,коцка,vido/yuandao,Teclast,AMPE,SANEI,Freelander,PIPO,Ainol,Итн
Пред објавувањето на твојот ред,ве молиме бидете сигурни дека вашата таблета батеријата соба е погоден за оваа батеријата големина.ви благодариме!
Советувајте се најде eletronics уред на поправка продавница да се промени,поради потребата лемење на кабел со специјална алатка.

Всичко за продукта

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Цвят:
Бял
Тип:
Стандартна Батерия
Номер На Модела:
3560143
търговска марка:
Литровата енергийна батерия
Цвят:
Батерията на таблета
Воспользуйся:
Батерията на таблета